Piri Safe, sadece Yüksekte Çalışma sektöründe uzmanlaşmış üretici firma sorumluluğu ile standartlara ve yönetmeliklere uygunluk bilgisine sahip olma avantajını, verdiği eğitim, denetim, muayene ve danışmanlık hizmetlerinde kullanarak konulara bilimsel yaklaşmaktadır.

Ana ürün gamında üretimini yaptığı ve distribütörü olduğu yaşam hatları, emniyet kemerleri, lanyardlar, konumlandırma ve alan sınırlandırma ekipmanları, geri sarımlı düşüş durdurucular, ipli mobil düşüş durdurucular, iniş-çıkış ekipmanları, kasklar, kurtarma, kaçış, tahliye ekipmanları, makaralar, karabinalar, ankrajlar, statik halat, çantalar, tool lanyard (malzeme askıları) ve toplu korumaya yönelik çözümlerinden çatı aydınlık korumaları gibi ürünler bulunur.

Ayrıca Uluslararası İple Erişim, Yüksekte çalışma, İskele kurulum, Sapancı-işaretci, kaldırma operasyonları, yaşam hattı kurulumu, kapalı alan çalışması, KKD kontrol ve denetimi, arama kurtarma gibi teknik eğitimlerin yanı sıra dağcılık, tırmanış, kanyoning, mağaracılık, dalgıç, yamaç paraşütü gibi sportif ve kurumsal outdoor eğitim ihtiyaçlarınıda PiriSafe Eğitim merkezimizde veya uygun koşullardaki sahalarda gerçekleştiriyoruz.

Macera ve Oyun parkı sekörünün özellikle kişisel koruyucu donanım ihtiyaçları olmak üzere diğer gerekli tüm bileşenleri ile ön tasarım, projelendirme, şartname, tedarik, kurulum ve belgelendirme konuları da ilgi alanımızdadır.

Diğer ilgi alanlarımız,

Danışmanlık: Avrupa Komisyonu Direktifleri, İple Erişim Prosedüleri ve Yasal mevzuatlar kapsamında Ulusal / Uluslararası projelerinize yüksekte çalışma çözümleri sunmaktayız.

Mühendislik: Yönetmelikler dahilinde yüksekte çalışma ile ilgili platform, konstrüksyion, ankraj, bağlantı elemanı, sensörlü, motorlu, pnömatik ve hidrolik sistemler gibi ihtiyaçlarınıza 3D/2D tasarım, prototip, statik analiz, numune, statik/dinamik testlerle projenizi oluşturmaktayız.

Muayene: Erişim zorluğu olan yapısal kontrollerinizi veya KKD ürünlerinizin uygunluk kontrollerini yetkin kadromuzla raporlamaktayız.

Denetim: İlgili Yönetmelik ve standartlar dahilinde İskele, İSG, Yüksekte Çalışma, Yaşam Hattı yapısal ve uygunluk incelemeleri raporlamaktayız.